Відтак, витік секретних документів навряд чи нашкодить Україні на полі бої. Водночас видання пише, що українському оборонному відомству, все ж "неприємно чути" розкриті подробиці.

Дивіться також Витік даних Пентагону: Угорщина могла секретно допомагати з поставками зброї в Україну

Якщо військові дії плануються, то про планування спецоперації знає дуже вузьке коло людей,
– цитує AP заступницю міністра оборони Ганну Маляр.

Шкода від витоку даних таки значна

Попри це, у виданні зазначили, що ще можуть викритись матеріали, які потенційно завдадуть більшої шкоди і цьому потрібно запобігти.

Так, міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що "секретність в одній життєво важливій сфері – планах України щодо будь-яких майбутніх дій з відсічі російським військам – залишається непорушною".

"У них є чудовий план, але тільки президент Зеленський і його керівництво справді знають усі деталі цього плану", – сказав Ллойд, констатуючи, що витік даних не вплине на планування наступу ЗСУ.

До теми Перевернемо кожен камінь, поки не знайдемо джерело витоку, – Пентагон про "злиті" документи

Які дані Міноборони неприємно чути

Натомість у Міноборони України заявили, що розкриті подробиці "неприємно чути".

"Є багато інформації, яка не відповідає дійсності. А правдива інформація вже втратила свою актуальність", – повідомляв Олексій Резніков.

Він назвав витік інформації цілеспрямованою інформаційною операцією на користь Росії з метою "знизити рівень довіри між союзниками".

До слова, 13 квітня федеральні слідчі затримали 21-річного Джека Тейшейру. Він – військовослужбовець повітряної національної гвардії, саме його підозрюють у зливі секретних даних Пентагону.