Глава держави назвав цю зустріч дуже вагомою. Він також подякував американцям за вже надану допомогу.

Дивіться також Перші Abrams Україна отримає вже наступного тижня, – Байден

Зеленський і Байден зустрілися у США

Переговори політиків відбулися в Білому домі у вузькому та розширеному складі. На початку зустрічі глава України подякував американському лідеру за плідний діалог і потужну підтримку всіх українців.

"Ми дуже вдячні за життєво важливу допомогу з боку США для боротьби з російським терором. Сьогодні я у Вашингтоні, щоб зміцнити нашу коаліцію для захисту наших дітей, сімей, наших домівок, а також свободи й демократії у світі", – сказав Зеленський.

Володимир Зеленський і Джо Байден також обговорили оборонну підтримку України й подальшу співпрацю на благо обох країн та всього світу. Зрештою вдалося досягти важливих результатів.

Ми домовилися опрацювати низку стратегічних рішень, які дадуть нам змогу запобігти будь-якій новій агресії проти України й наших людей,
– повідомив президент.

Крім того, за словами Зеленського, було досягнуто нових домовленостей, які зміцнять обороноздатність України. Він подякував президентові США за оголошений новий потужний пакет допомоги Україні.

"Дуже потужний пакет. Є саме те, що потрібно нашим солдатам зараз", – констатував глава України.

Також лідери країн обговорили системне посилення України, нашого захисту та наших оборонних спроможностей. Вдалося досягти важливої домовленості.

Україна й Сполучені Штати працюватимуть разом для виробництва зброї та оборонних систем. Готуємо промислову базу, щоб виробляти системи ППО та інші необхідні речі в копродукції,
– сказав президент України.

Він також подякував за підтримку Формули миру, посилення наших інституцій, Української держави, відновлення країни після бойових дій, міжнародна співпраця. Зеленський запевнив, що наші команди працюватимуть над реалізацією деталей домовленостей.

Наостанок Зеленський висловив сподівання на подальшу підтримку з боку Сполучених Штатів у посиленні захисту українського неба, розширенні можливостей для експорту зерна, реалізації Формули миру та проведенні Глобального саміту миру.

США надали новий пакет допомоги Україні

  • Джо Байден 22 вересня оголосив новий пакет допомоги Україні. Він має посилити ППО нашої держави й зміцнити оборону.
  • Крім того, Байден згадав і про танки Abrams. Президент США наголосив, що вони прийдуть вже в Україну наступного тижня.
  • Зрештою в новий пакет також увійшли боєприпаси, ракети, амуніція. Це все має сприяти деокупації наших територій та вигнання звідти ворога.