Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак опублікував світлину бійців полку "Цунамі" та бригади "Лють". Він лаконічно написав, що "Україна завжди повертає своє".

Дивіться також Успіх ЗСУ в районі Кліщіївки, росіяни намагаються прорвати оборону: карта боїв за 17 вересня

Українські бійці зробили фото на тлі Покровського храму

Бійці полку "Цунамі" та бригади "Лють" зробили світлини з прапорами на тлі Покровського храму в Кліщіївці. Важливо зазначити, що Єрмак не інформує, чи звільнили українські військові Кліщіївку.

Наразі у Збройних Силах України чи Міноборони не підтверджували звільнення Кліщіївки.

Говорити про звільнення Кліщіївки рано

Про це повідомили Суспільному у пресслужбі бригади "Лють". Там зазначили, що у селищі досі ведуться активні штурмові дії. Стовідсоткового контролю над ним наразі немає. Військові порадили дочекатися офіційних зведень Генштабу ЗСУ.

Сили оборони взяли під контроль Андріївку

  • Українські військові ведуть наступ на Бахмутському напрямку й досягають успіхів. Наші бійці крок за кроком визволяють захоплені росіянами населені пункти.
  • Так, 15 вересня у Генштабі ЗСУ офіційно повідомили, що в ході штурмових дій Сили оборони взяли під контроль Андріївку на Донеччині.
  • Раніше речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий пояснював, що Андріївка, як і будь-які населені пункти навколо Бахмута, дозволяють завершувати операцію з оточення Бахмута і витіснити або взяти в кільце ворога.
  • Окрім того, начальник пресслужби 26 окремої артилерійської бригади Олег Калашніков заявив, що біля Андріївки розташовані панівні висоти, які найвищі в тому районі.
  • Після окупантів село Андріївка повністю зруйноване, його фактично не існує. Вцілілих будівель у селі немає. Від зими там уже не було цивільного населення.
  • Ворог обороняв село дуже активно: сильно мінували територію, по наших захисниках працювала артилерія і дрони.