Про це повідомляють російські ЗМІ. Священнику окупантів був 51 рік.

До теми Кіріл схвалює: у Кремлі придумали нове виправдання знищенню українців

Храм, настоятелем якого був Васильєв, діяв з ініціативи командування ракетних військ. Його священники "беруть участь у всіх форматах життєдіяльності військ" – від присяги до засідань військових рад та участі у підготовці та проведенні пусків ракет на полігонах.

Вважав обов'язком брати участь у війні проти України

Васильєв встиг побувати з російськими окупантами у нібито миротворчих операціях у Косово, Боснії, Абхазії, Киргизії Північному Кавказі та в Сирії. Після оголошення часткової мобілізації священник окупантів заявив, що "відсидітися, коли твої однолітки за обов'язком служби йдуть у зону військових дій, означає втратити право щось говорити та радити".

У жовтні Васильєв відреагував на смерті російських солдатів та те, як це переживають їхні матері. Він звертався до російських жінок із закликом народжувати ще.

Господь у більшості випадків допустив народити безліч діток. Якщо дитина у жінки не одна, їй буде не так боляче і страшно з нею розлучатися, – радив священник.

Зверніть увагу – РПЦ закликає йти на війну проти України: дивіться відео

РПЦ підтримує вбивства українців: останні новини

  • Патріарх російської православної церкви Кіріл закликав внести нові цінності для стратегії нацбезпеки Росії. Мовиться про "жертовність", "вірю" й "любов до вітчизни".
  • Крім цього, Кіріл вважає, що Росію не сприймає світ через "альтернативне" бачення Бога, людини й світу.
  • У РПЦ вважають, що коли росіянин йде вбивати українців, то це "змиває всі гріхи".