У ДПСУ повідомили, що вчителя, якого прикордонники викрили в Одеській області, вже затримали. Він виявився місцевим жителем і ветераном військової розвідки.

Дивіться також Скандал на Київщині: староста звільненого Ворзеля заявив, що Росія – "старший брат"

Затриманий вчитель виявився ветераном військової розвідки

Чоловік працював вчителем мистецтва в дитячій школі. Він нав'язував дітям пропагандистські наративи.

Тепер свої уроки на теми "війну з Росією розпочала Україна…", "Одеса і Донбас – території Росії", "українські військові обстрілюють цивільне населення…" – він, швидше за все, буде проводити за ґратами,
– зазначили українські прикордонники.

На Житомирщині викрили перевертня в рясі

  • На Житомирщині затримали настоятель церкви УПЦ МП, який був "відданий Кремлю душею і тілом".
  • Настоятель церкви Овруцько-Коростенської єпархії УПЦ МП планував "промити мізки" парафіянам російською пропагандою. З цією метою чоловік роздавав їм листівки і брошури відповідного змісту.
  • Після обшуків правоохоронців тепер настоятель церкви на пару із "наставником" відбуватиме покарання за зраду українців. Йому вже повідомили про підозру за фактами розпалювання національної та релігійної ворожнечі.
  • Додамо, що СБУ затримала "на гарячому" агента ФСБ, який встановлював "GPS-маячок" для наведення російських ракет на об'єкт Укрзалізниці.
  • Співробітники Служби безпеки провели багатоетапну спецоперацію на Хмельниччині, у результаті якої було затримано агента ФСБ.
  • Затриманим виявився мешканець Славути, якого навесні цього року дистанційно завербував кадровий співробітник "кримського" управління ФСБ.