Присутні були шоковані. Водночас на цьому Липовецький не зупинився й продовжив пробивати дно своїм словесним потоком. Спершу він побажав людям "здоров'я та благополуччя". Що тут поганого, запитаєте ви? Та нічого, якби не продовження.
Зверніть увагу "Моя крамниця – для російськомовних": власниця парфумерії з Дніпра потрапила у гучний скандал
Бажаю Божої благодаті, яка нам потрібна щоденно для того, щоб ми могли нормально, спокійно перенести всі ті труднощі, які нам послав сьогодні наш родич чи наш брат старший і дав нам задуматися над нашим життям, чи ми правильно чи неправильно рухаємося,
– заявив староста.
Староста Ворзеля пробив дно: дивіться відео з мережі
"Братні народи" – тупий фейк російської пропаганди
Такому дослівному повторенню кремлівської методички позаздрили б навіть російські топ-пропагандисти. Хочемо нагадати пану Липовецькому, що першій згадці про Україну – понад 8 століть. У той час на болотах так званого "старшого брата" ще вили вовки. Тим часом згодом саме російська пропаганда вигадала фейк про так звані "братні народи", який не має нічого спільного з реальністю.
Як Ворзель пережив окупацію
Липовецький говорить про "негаразди". Однак в реальності російська окупація перетворила життя Ворзеля у справжнє пекло. Загарбники вбивали місцевих жителів. Їх ховали біля будинків. Люди пригадують, що серед убитих – цілі родини.
Після звільнення Ворзеля від російських загарбників на дорогах фіксували розстріляні автомобілі. Місцеві жителі були змушені носити на собі та кріпити біля осель білі ганчірки. У Ворзель окупанти зайшли у перші дні повномасштабного вторгнення. У колоні було близько 50 одиниць техніки. Техніка стояла фактично біля кожного будинку.
Люди ховалися від загарбників у підвалах. Росіяни кидали туди димові шашки. Живі були змушені ночувати поруч із померлими.