Про це 24 Каналу розповів керівник підрозділу військової розвідки TERRA Микола Волохов – позивний "Абдула". Українська аеророзвідка має особливу мотивацію, бо вона захищає свою землю.

Читайте також "Наступ на 2 напрямках одночасно": чого можна досягти на фронтах із західними танками

За словами Волохова, сучасне війна – це, в першу чергу, війна артилерії та ракетних систем. З початку повномасштабного вторгнення Україна, хоч і мала певний запас артилерійських снарядів, однак стрімко його витрачала. Відновити його самостійно змоги немає, з цим Україні допомагають союзники.

Захід сам визначає скільки він може надати нам боєприпасів, САУ, ствольної артилерії тощо. Своїми силами ми можемо збільшити ефективність їх використання,
– наголосив військовий.

Ефективність аеророзвідки

Якщо вогонь ведеться без коригування, потрібно використати близько 100 боєприпасів ствольної артилерії. Якщо з коригуванням, то часто буває достатньо і 10, підкреслив розвідник.

Волохов пояснив, що артилерійські системи придбати надзвичайно складно, натомість дрони DJI, якими користуються розвідники, можна купити у магазині.

Волохов про ефективність аеророзвідки: дивитись відео

Переважання над Росією

В аеророзвідці Україна суттєво переважає ворога, наголосив військовий. Це відбувається завдяки ініціативності українців, адже наші розвідники захищають свою землю.

Росіяни намагаються копіювати наші здобутки, також закуповують дрони DJI, але в них це не виходить, бо відбувається з-під примусу,
– наголосив військовий.

Натомість історії успішних українських БПЛА – це історії людей, які самі проявили ініціативність, закупили дрони, самостійно прийшли до певної тактики роботи і допомагають завдавати нищівних ударів по ворогу.

Захід збільшує військову допомогу Україні

  • Франція та Італія ухвалили рішення про постачання 700 ракет для ЗРК SAMP-T.
  • Франція також відправить додаткові самохідні артилерійські установки Caesar. Також Франція та Австралія домовилися про спільне виробництво 155-міліметрових снарядів для допомоги Україні. Вони планують випустити декілька тисяч таких боєприпасів.
  • У МЗС заявили, що перші 100 західних танків Україна може отримати вже протягом трьох місяців.