Про це повідомляє фонд "Повернись живим" у Facebook.

Читайте також: Українські бійці отримали нову зброю з новітньою оптикою: фото

Об’єднані сили провели зачистку населеного пункту поблизу Волновахи. Під час спецоперації наші бійці просунулися на 1 200 метрів уперед. Село, в якому до війни жили 80 осіб і де було проведено зачистку, розташоване у так званій "сірій зоні"
– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що незважаючи на мінські домовленості, окупанти використовували село, аби обстрілювати позиції українських військових.

Зі села ще кілька років тому виїхало місцеве населення, адже проросійські бойовики спочатку тримали людей у страху, а потім розграбували зруйновані будинки.

"Майже вся територія, де було проведено спецоперацію, є замінованою мінами російського виробництва. Зокрема, ПМН-2 – забороненими Женевською конвенцією протипіхотними мінами. Судячи з характеру "розстановки мін", їх закладали професійні військові", – додали у фонді.

Окрім того, бійці ЗСУ знайшли у так званій "сірій зоні" російські сухпайки, де було вказано міста виготовлення, наприклад, Перм і Москва, а також залишки боєприпасів ЗС РФ із затертими маркуваннями.

Дивіться відео, як українська армія зайняла нові позиції

Нагадаємо, у серпні військові 24-ої ОМБр імені короля Данила ЗСУ спільно з ротою глибинної розвідки витіснили російські окупаційні війська на Донбасі ще на кілька кілометрів і взяли під свій контроль населений пункт Шуми Донецької області.