Український журналіст VOA повідомив, що до США прибули близько 100 українських військових. Вони навчатимуться за пришвидшеною програмою.

Цікаво Ми віддаємо вам те, що захищає нас, – Ходжес про перспективи Patriot для України

Як проходитимуть навчання

В Пентагоні зазначають, що пришвидшена програма тренувань для українських бійців триватиме кілька місяців. До слова, стандартна програма триває від пів року до року.

Українські військові прибули до Оклахоми: дивіться відео

Після прибуття в штат Оклахома українські бійці вирушили до однієї із чотирьох військових баз підготовки армії – у Форт-Сілл.

Автобуси з українськими військовими по дорозі на базу Форт-Сілл / Фото Остап Яриш

США розглядають різноманітні варіанти проведення підготовки з Patriot, щоб включити потенційну підготовку в Америці, за кордоном або поєднання обох.

Нещодавно речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, що українські захисники дуже швидко опановують техніку, яку нам передають міжнародні партнери. Ігнат зазначив, що в нього не виникає жодних сумнівів у тому, що наші воїни опанують Patriot.

Коли Україна отримає ЗРК Patriot

  • Наша держава точно отримає дві батареї ЗРК Patriot. Навколо "Петріот" Україна перебудовуватиме свою протиракетну оборону. Про це повідомив радник глави ОП Михайло Подоляк.
  • За його словами, ближче до початку або середини весни ці системи ППО вже будуть у нас.
  • Додамо, що 5 січня німецький канцлер Олаф Шольц після розмови з Байденом повідомив, що Німеччина вирішила надати Україні додаткову батарею ППО Patriot і бойові машини Marder.