Відео, яке популярне ток-шоу США випустило 29 січня, можна переглянути на каналі комедійної передачі. Основна тема випуску – Україна та російська агресія.

Читайте також Цинізм зашкалює: бойовики заявили, що Генштаб ЗСУ затвердив "план наступу" на Донбас

SNL випустило скетч про ситуацію в Україні

Ролик триває 7 хвилин, а події відбуваються у Білому домі. Там президент Джо Байден зустрічається зі своїми радниками.

"А що там НАТО? – запитує Байден. – Чи готові вони підтримати нас?". У відповідь радники заявляють, що всі країни Альянсу вже відправляють постачання в Україну, окрім Німеччини. Мовляв, Берлін "тримається якнайдалі від цього".

О, ні. Якщо Німеччина не хоче брати участь у війні, це поганий знак,
– каже далі Байден.

Опісля американський президент з радниками розглядає приклади російської пропаганди в соцмережах. Зокрема, на екрані показують новини з такими заголовками:

  • "Кордони України підкрадаються до Росії",
  • "Російські війська оточують Україну, щоб її обійняти",
  • "Український президент, який занадто любить драму, хоче війни: "Шльопни мене сильніше, татку".


Заголовки новин, які показували Байдену / Скриншот з відео

Крім того, радники демонструють Байдену версії популярних мемів, які створила російська пропаганда. Серед них – Майкл Джордан, який плаче, з написом "Чому я українець, коли Росія всього за два кроки".


Елементи російської пропаганди / Скриншот з відео

Після всього переглянутого американський лідер запитує, що ж можуть зробити США, аби впоратися з усією пропагандою Москви. Радники презентують нового міністра оборони — "зумерку" Макейлу.

"Зробімо щось просте, на кшталт атаки дронів", – пропонує натомість Байден. На це Макейла відповідає, що її покоління не вірить у дрони: "Ми віримо у психологічний надлом. Я краще напишу Путіну в особисті: "Мені подобається твій прикид. Це Old Navy? (недорога марка одягу – 24 канал)". Через 3 тижні після таких повідомлень, за її словами, очільник Кремля збожеволіє.

Скетч про ситуацію в Україні: дивіться відео Saturday Night Live

Можливий напад Росії на Україну: що відомо