ЗСУ продовжують ліквідовувати окупантів та їхню техніку. Станом на 29 серпня українські захисники знищили вже 47 100 російських солдат.

Цікаво Палкий вечір для окупантів: повідомляють про "прильоти" в районі Олешок

Як українські захисники знищують ворогів

Український протитанковий ракетний комплекс "Стугна" знищив частину російських окупантів у Херсонській області.

На відео помітно, що військові ЗСУ спочатку дочекалися поки окупанти завантажать на вантажівку боєкомплект, а вже згодом відправили туди ракету.

Знищення російських окупантів на Херсонщині: дивіться відео

Що варто знати про ПТРК "Стугна"

Протитанкова система Стугна-П – це розробка Державного Київського конструкторського бюро Луч. Комплекс призначений для ураження танків та інших броньованих цілей, в тому числі оснащених сучасними засобами динамічного захисту.

ПТРК також може вражати завислі вертольоти.

Характеристики ПТРК "Стугна":

  • Час польоту на максимальну дальність не більше ніж – 25 секунд.
  • Максимальна дальність стрільби в денний час – 5 тисяч метрів, а у нічний час – 3 тисячі метрів.
  • Система наведення по – лазерному променю з супроводом цілі в автоматичному режимі.
  • Температурний діапазон застосування – від -40 до + 60 градусів.

Наступ ЗСУ на Херсонщині: останні новини

  • Військовий експерт Петро Черник розповів 24 каналу, що росія перемістила свої ракетні комплекси С-300 із Сирії ближче до України. Таким чином вона хоче підсилити ППО в Криму.
  • В оперативному угрупованні військ "Каховка" 29 серпня розповіли, що українським військовим вдалось знищити практично всі мости на Херсонщині.
  • Експерт Defense Express Іван Киричевський розповів 24 каналу, що російська авіація намагається уникати українську ППО. Окупанти обирають відповідну зброю під таку тактику.
  • В ОК "Південь" повідомляють, що для ЗСУ ситуація в операційній зоні на південнобузькому напрямку складна, але контрольована. Водночас динаміка розвитку обстановки досить швидка, оскільки росіяни переміщуються, реагують на наші війська.
  • Також відомо, що ЗСУ прорвали першу лінію оборони ворога на Херсонщині. Про це 24 каналу розказала речниця ОК "Південь" Наталя Гуменюк. За її словами, загарбникам варто взагалі нічого не робити, а просто дочекатися ЗСУ.

Вас може зацікавити – як горять ворожі танки: відео