Про це 24 каналу розповів військовий експерт Петро Черник. Корабель із ракетами був першим військовим, який пройшов через протоку Босфор, яку Туреччина раніше закрила.

До теми Скільки у росіян залишилось ракет типу "Х-22" та "Іскандерів": відповідь військового експерта

Добра ознака

Черник зазначив, добра ознака того, що росія перевезла С-300 з Сирії полягає в тому, що в неї падає загальний технологічний потенціал. У росіян дійсно вже на межі високоточні ракети, як-от "Калібри", "Іскандери", Х-101, "Кинджали" тощо.

Поставити на конвеєр повноцінне виготовлення цих ракет, як було до початку війни, вони не зможуть,
– зауважив військовий експерт.

Погана ознака

За його словами, погана ознака полягає у тому, що росіяни не хочуть здаватись. Це означає, що нинішня фаза війни для них є принциповою.

"Те, що вони вигрібають усі свої арсенали свідчить про те, що ця війна буде, на жаль, продовжуватися. Ворог і надалі здійснюватиме важкі ракетні пуски по Україні", – наголосив Черник.

Скільки в росії залишилось ракет

Військовий експерт також підкреслив, що точної кількості ракет, яка залишилась у росії, не знає ніхто. Зокрема, кількість високоточних ракет завжди намагаються приховати.

На мій погляд, росіяни на початку війни ракет усіх класів загалом мали приблизно 8 – 9 тисяч. На цю хвилину понад 3 тисячі застосовано. Це насправді безпрецедентний історичний факт, такого в історії ще не було. Тож приблизно 5 тисяч ракет різного класу вони ще мають, і це ще доволі серйозна загроза,
– підсумував Черник.

Черник про те, що росіяни перекидають С-300 з Сирії: дивіться відео

Війна росії з Україною: останні новини