Користувачі мережі зазначають, що сьогодні почався лютий, але для українців – він і не закінчувався. 24 Канал зібрав реакції та спогади людей.

До речі "Приповзуть на колінах": Дуда пропонує приймати капітуляцію Росії у Переяславі

Лютий, який досі триває

Так, 24 лютого залишилось чорним днем в історії багатьох українців. Зранку Росія здійснила повномасштабний напад на Україну. У цей день була перша масована ракетна атака. Загарбники випустили понад 60 ракет, а тривога й вибухи лунали у багатьох регіонах.

Історик Володимир В‘ятрович написав, що лютий – найкоротший місяць в році, але видався найдовшим в житті.

Лютий ще не закінчився, а вже знову розпочинається,
– пишуть в мережі.

Українці пригадують, що лютий по-справжньому був лютим не тільки у 2022-му. У 2014 році в лютому були криваві події Революції Гідності та початок окупації Криму.

Також люди пригадують, як на початку лютого 2022 року не вірили, що буде повномасштабна війна. Були переконані, максимум, на що можна очікувати – це загострення на Донбасі.

Загроза нового нападу Росії: коротко

  • Аналітики припускають, що Росія у лютому – березні 2023 року здійснить новий наступ. Ворог планував мобілізувати 200 тисяч військових, яких може кинути на так званий "реванш".
  • Військовий експерт Олександр Мусієнко вважає, що один з потенційних напрямків, де Росія може почати нові атаки – це північ Луганщини та Харківщини.
  • Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай зауважив, що росіяни досі сподіваються вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської області
  • Президент Володимир Зеленський прокоментував можливий повторний наступ окупантів. Він наголосив, що Україні зараз необхідна підтримка партнерів. Однак, за його словами, на Донбасі Росія не зупиняла реванш.