Так, попереду на українців чекають лише хороші новини. Зеленський запланував нові переговори щодо озброєння для нашої держави.

Важливо Я тут, щоб захистити шлях українців додому, – головне з промови Зеленського у Європарламенті

У Зеленського обіцяють "приємні сюрпризи"

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак розповів, що під час дороги до Брюсселю Зеленський продовжив спілкуватися з Макроном та іншими союзниками.

Разом з президентом на борту літака спілкувався, зокрема з політичним радником французького лідера Еммануелем Бонном, а також французькою дипломаткою Ізабель Дюмон. У нас чудовий зв’язок між командами і в усіх єдина мета – перемога над Росією. Сьогодні ще готуємо приємні сюрпризи,
– зазначив Єрмак.

Очільник ОП також наголосив, що попереду також будуть переговори щодо озброєнь. Деталей він поки не уточнив.

Візит Зеленського до Брюсселю: що відомо

  • Про прибуття Володимира Зеленського на саміт ЄС стало відомо 9 лютого близько 11:00. Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн привітала Зеленського на теренах Брюсселю.
  • Коли український президент увійшов до залу Європарламенту, усі лідери ЄС зустріли його стоячи та оплесками. Потім Зеленський зі сльозами на очах сказав "Слава Україні".

  • Під час промови Зеленський подякував усім європейцям за допомогу і спільну боротьбу.

  • До речі, Зеленський разом з головою ЄП Робертою Мецолою прослухали гімн України та гімн Євросоюзу. Вони звучали перед промовою нашого президента в Європарламенті.