Цю інформацію 6 грудня повідомив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко. За його даними, з 21 травня вдалось повернути тіла вже 827 захисників, які віддали своє життя за незалежність України.

Читайте також За скандалом довкола хейту Пташки українці загубили страшну цифру

Що відомо про повернення загиблих захисників

Сьогодні (6 грудня – 24 канал) відбулася чергова передача тіл героїв – в Україну повернули 49 загиблих. Зараз, спільно з силовими структурами, робимо все можливе для повернення тіл оборонців,
– заявив Олег Котенко.

Він подякував усім, хто долучається до цих надскладних процесів, адже для рідних наших військових дуже важливо гідно попрощатися з ними.

Куди звертатись рідним зниклих безвісти

Уповноважений зі зниклих безвісти розповів, куди звертатись рідним. Зокрема, якщо військовий вважається зниклим безвісти, то є гаряча лінія: 0 800 339 247.

Також повідомити про зниклих можна особисто Уповноваженому за телефоном: 090 792 01 26.

Окрім того, у вихідні дні можна писати повідомлення на вайбер та телеграм за номером 095 896 04 21.

Повернення українських захисників: останні новини

  • Буквально 2 грудня Україні вдалось визволити з лап Кремля 50 захисників та захисниць. Серед них є і оборонці Маріуполя, а також ті військові, які перебували в Оленівці, де трапився теракт. Наймолодшому бійцю – всього 19 років.
  • Вже 2 грудня опублікували відео повернення наших захисників з полону. Відомо, що вдалось повернути 4 офіцерів і 46 військовослужбовців рядового та сержантського складу. З них – 14 оборонців Маріуполя, з яких 8 – захисники "Азовсталі". Ексклюзивне відео повернення українських бійців дивіться за посиланням.
  • Варто зауважити, що нашій державі вдалось повернути з полону 1331 людину. Такі дані в Міноборони України опублікували станом на 2 грудня. Однак у відомстві пояснили, що держава працюватиме над питанням до того часу, поки Україна не звільнить усіх наших людей.