Це підтвердив і міністр інфраструктури Владислав Криклій, і пресслужба Укрзалізниці. Слова Криклія процитували у пресслужбі Міністерства інфраструктури України.

Це цікаво: Коли Укрзалізниця почне будувати євроколію зі Львова до кордону з Польщею

Індексацію тарифів планувалося здійснювати поетапно – з 1 березня по 31 грудня 2020 року в усіх категоріях вагонів, окрім 1-го класу поїздів Інтерсіті+, але відповідний наказ у міністерстві поки не погоджено,
– зауважив він.

Водночас, в Укрзалізниці нарікають: з року в рік компанія продовжує отримувати мільярдні збитки від пасажирських перевезень. Так, надходження від них покривають лише 43% витрат на їх організацію.

Криклій, своєю чергою, додав, що вкрай низьким залишається рівень компенсацій з державного та місцевих бюджетів витрат на перевезення пільговиків.

У 2019 році Укрзалізниця перевезла пільговиків майже на 1,07 мільярда гривень, а компенсовані були лише 136 мільйонів гривень або 12,8%,
– пояснив міністр.

Увага! Востаннє тарифи на пасажирські перевезення переглядали у жовтні 2018 року. Тоді вартість квитків зросла на 12%. Це сталося після проведення другого етапу індексації цін.