Під ранок 28 квітня росіяни здійснили чергову масовану ракетну атаку. Одна з ракет влучила у багатоповерхівку в Умані. Внаслідок обстрілу загинуло 23 людини, серед яких – 6 дітей. Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук опублікував фото штурмовика Су-25, який вже зарядили на помсту.

Важливо Ракета вбила підлітка та 10-річну дівчинку: в Умані загинуло три покоління родини

Ракети помсти за дітей Умані

Олещук у мережі опублікував світлини з озброєним штурмовиком Су-25. Особливість полягає у тому, що ракетами помсти стали американські Zuni. США анонсували їх передачу в січні 2023 року. Американські ракети мають у декілька разів більшу дальність, ніж радянські С-8, що суттєво підвищує можливості української штурмової авіації.

Горіть у пеклі, нелюди!
– підписав світлину штурмовика Олещук.


Штурмовик Су-25, заряджений на помсту / Фото Миколи Олещука

У Повітряних силах "ракети помсти" також підписали. На опублікованих у мережі світлинах видно, що одна з них – "за діточок Умані та уманчан", а інша – за російські злочини.

Окупанти вдарили ракетою по багатоповерхівці в Умані: що відомо

  • Близько 04:30 одна з ракет, якими окупанти атакували територію України 28 квітня, влучила у багатоповерхівку в Умані. Рятувально-пошукова операція завершилася лише на наступний день, 29 квітня, близько 16:00.
  • Хоча пошукова операція завершилася, одна жінка досі вважається зниклою безвісти. Проте міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що зникло дві жінки.
  • Церемонія прощання з 5 загиблими відбулася 30 квітня. Громада попрощалася з Наталією Ремез, Ульяною Тройчук, Світланою Корінною, Софією Шульгою та Кирилом Писарєвим.