У Кремлі вирішили скористатися цією ситуацією й перекрутили її собі на користь, аби виправдати продовження так званої "спецоперації". Під час спілкування з пропагандистськими журналістами Пєсков заявив, що українська влада буцімто діє незаконно, виселяючи представників УПЦ МП з Лаври, інформує 24 Канал.

Дивіться також Зворотній відлік економічного краху розпочався: чому Росія не зможе платити навіть бюджетникам

Нова порція маразму від Пєскова

Пєсков вирішив прокоментувати "утиски" священнослужителів московського патріархату у Києві. На його думку, рішення не продовжувати оренду ченцям Лаври сигналізує про "правильність проведення спецоперації в Україні".

Головний рупор Кремля заявив, що такими діями українська влада буцімто зазіхає на церкву.

Той самий характер, з яким ми боремося, і той самий характер, який ми повинні припинити в результаті цієї операції, що відбувається,
– скаржиться Пєсков.

Прессекретар диктатора також обурився, що світова спільнота не відреагувала належним чином на виселення ченців. Він вважає, що Україну слід було "засудити за утиски ченців УПЦ МП". Проте Пєсков вирішив не згадувати, як російські "агенти в рясах" працюють на користь Кремля. Лише вчора, 16 березня, настоятель храму УПЦ МП отримав підозру від СБУ за розпалювання релігійної ворожнечі. За даними слідства, він неодноразово ображав почуття українських прихожан.

Разом з тим, секретар РНБО Олексій Данілов заявляє, що представників УПЦ МП дивно називати "духовенством", оскільки вони підтримують тероризм, вбивство дітей і жінок та інші терористичні дії.

Виселення ченців з Києво-Печерської Лаври

  • Національний заповідник "Києво-Печерська лавра" 10 березня скерував Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі (Чоловічому монастирю) УПЦ МП попередження про розірвання Договору про безоплатне користування культовими будівлями та іншим майном, що є державною власністю. Таким чином ченці змушені покинути території Лаври.
  • Звісно, у Росії не змогли не прокоментувати таке "неповажне" ставлення до представників УПЦ МП. Російський патріарх Кіріл вирішив захистити своїх "колег" й закликав "врятувати" Лавру.
  • У світовій спільноті також відреагували на виселення монахів. Папа Римський цинічно став на захист ченців Києво-Печерської Лаври. Він закликав поважати релігійні місця.