Про це розповів заступник міністра у справах ветеранів Олексій Ілляшенко. За його словами, Володимир Зеленський у 2022 році намагатиметься закрити всю чергу.

До теми Уряд хоче ввести щорічні виплати для учасників бойових дій

Зокрема, мовиться про понад 3 тисяч людей, які потребують житла. Це стосується тих, хто є учасником бойових дій й одночасно внутрішньо переміщеною особою

5,5 мільярда гривень вперше в історії було виділено для того, щоб розв'язати ці питання з житлом,
– заявив Ілляшенко.

Заступник міністра також зазначив, що черга постійно змінюється, адже списки формуються на місцях, а Кабмін перераховує гроші на придбання житла.

"Це називається субвенція на придбання житла. Наприклад, 1 чи 2 мільйони дається на одну сім'ю і вони протягом певного періоду зобов'язані придбати це житло", – розповів він.

Варто прочитати В Україні запустили сервіс "е-Ветеран": чому це важливо

Ілляшенко також заявив, що Верховна Рада у 2021 році ухвалила зміни до бюджету. Зокрема, на забезпечення ветеранів і ветеранок, які є внутрішньо переміщеними особами, виділено 280 мільйонів гривень.

Допомога учасникам бойових дій: останні новини

  • Кабінет Міністрів у липні запропонував виділити на виплати ветеранам війни, учасникам бойових дій та постраждалим у нацистських концтаборах 1,35 мільярда гривень.
  • Уряд ухвалив постанову про підвищення пенсій військовослужбовцям.
  • Володимир Зеленський у вересні підписав указ, який передбачає забезпечення соціальних гарантій для ветеранів війни та сімей загиблих військових.

Основні показники Держбюджету 2022 / Інфографіка 24 каналу