Пресслужба Кабміну наразі не уточнила о котрій годині міністри зберуться на позачергове засідання.

Актуально МОЗ оновило карантинні зони в Україні: які регіони стали "червоними"

Чому Шмигаль збирає міністрів на екстрене засідання

  • За даними уряду, значне погіршення епідемситуації спостерігається у Києві, а також Одеській, Львівській та Харківській областях.
  • Тому із завтрашнього дня уряд переходить на надзвичайний режим роботи.
  • Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що декілька разів на тиждень будуть проводитися засідання комісії ТЕБ та НС для посилення контролю над епідемічною ситуацією в країні.

Коментуючи рішення Державної комісії ТЕБ та НС, глава уряду заявив, що стрімке погіршення епідемічної ситуації в Україні вимагає скоординованих дій влади на всіх рівнях.

Як змінились карантинні зони після засідання комісії 7 серпня

  • Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що Луцьк з червоної зони переведуть в помаранчеву. Переведення відбудеться з 8 серпня.
  • Тернопіль з червоної зони переведуть до жовтого рівня епідеміологічної небезпеки.
  • Водночас Кіцманський район Чернівецької області залишиться в червоній зоні.

За ініціативи МОЗ також мають бути внесені зміни до критеріїв, за якими регіони України класифікуються за "зонами" захворюваності. Після цього у вівторок, 11 серпня, Держкомісія з ТЕБ та НС схвалить нові рішення по регіонах України відповідно до нових критеріїв.

За словами Степанова, один із основних показників, які МОЗ запропонує на засідання уряду – це кількість активних хворих протягом останніх семи днів.

адаптивний карантин
Адаптивний карантин з 1 серпня / Інфографіка 24 каналу