Про це він повідомив у своєму Twitter.

Читайте також: Генасамблея ООН підтримала Глобальний пакт про біженців

Моя відповідь однозначна: порти Італії закриті. Для торговців людьми та їхніх помічників усе скінчилося,
– написав Сальвіні.

Видання DW повідомило, що представники іспанської гуманітарної організації Pro Activa Open Arms у суботу врятували понад 300 нелегальних мігрантів у Середземному морі. Серед цих людей є вагітні жінки та породілля з немовлям. Жінку разом із дитиною доправили гелікоптером на Мальту.

"У Pro Activa Open Arms заявили, що жоден із портів регіону не хоче приймати біженців, а Мальта відмовилася надати кораблю з врятованими харчі", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що згідно з даними ООН, з початку 2018 року в Середземному морі загинули понад 1300 людей, які намагалися втекти з Лівії до Італії або Мальти на човнах.

Нагадаємо, що 28 жовтня Іспанська рятувальна служба у водах між Іспанією та узбережжям Північної Африки врятувала понад 350 мігрантів.

Додамо, що наприкінці серпня Італія звернулася до країн-членів Європейського Союзу із закликом відкрити порти для приймання мігрантів, врятованих у Середземному морі. Раніше іспанський порт Валенсія погодився прийняти 629 біженців з корабля Aquarius, яких не пустили до Італії та Мальти. Влада Іспанії заявила, що зробили це, аби уникнути гуманітарної катастрофи.