Зеленський подякував Джонсону за рішучу та безкомпромісну підтримку України з першого дня вторгнення росії. Прем'єр був лідером у відстоюванні українських інтересів на міжнародній арені.

До теми Джонсон оголосив про відставку з крісла прем'єра і голови Консервативної партії

Українці пам'ятатимуть лідерство та харизму Джонсона

Зеленський не сумнівається, що підтримка Великої Британії збережеться – держави залишаться міцними союзниками та друзями. Проте особисте лідерство й харизма Джонсона робили цю підтримку особливою.

Друже Борисе, усі ми із сумом сприйняли цю новину. Не лише я, а й усе українське суспільство, яке вам дуже симпатизує,
– наголосив президент.

Про що ще говорили політики

  • Зеленський також поінформував Джонсона про розвиток ситуації на фронті.
  • Обговорили поточний стан і перспективи українсько-британської співпраці. Зокрема, оборонну взаємодію та політичну підтримку.
  • Іншою ключовою темою перемовин було розблокування експорту зерна з українських портів.


У Зеленського подякували Джонсону / Фото з телеграму Єрмака

Джонсона всі розуміють без слів

Глава ОП Андрій Єрмак написав, що Джонсон – це та людина, яку всі розуміють без слів. Війна показала справжніх друзів, зокрема, Велику Британію та, власне, Джонсона. За словами Єрмака, в України з Великою Британією спільна мета – перемога над росією.

"Дякую Борису, поважаємо його рішення, радий буду знову зустрітися з ним у Києві. Продовжуємо працювати на спільну перемогу", – зазначив глава ОП.

Що відомо про відставку Джонсона

  • Прем'єр-міністр Великої Британії 7 липня оголосив про свою відставку. Також він покинув посаду глави Консервативної партії. Однак Джонсон буде виконувати свої обов'язки до обрання наступника.
  • Політик запевнив, що кадрові зміни не вплинуть на підтримку України.
  • Скандал довкола прем'єр-міністра розгорівся через призначення Кріса Пінчера на посаду парламентського організатора Консервативної партії. Його звинувачують у домаганнях.

Детальніше – Джонсон оголосив про відставку з крісла прем'єра: відео