Відповідну заяву український лідер зробив у своєму черговому відеозверненні, повідомляє 24 канал. У ньому Зеленський наголосив на важливості єднання політиків у складний час.

Дізнайтеся більше Зеленський знову терміново звернувся до українців

Президент про необхідність політичного єднання країни

Зараз усім українським політикам час бути державними діячами, відкинути свої амбіції заради нашої держави,
– зазначив Зеленський.

Він розповів, що провів зустріч з усіма лідерами парламентських фракцій і груп. "Усі розуміють, що сьогодні у парламенті нам потрібна Оборонна коаліція, єдність та швидкі й важливі рішення для економічної стійкості й обороноздатності держави", – додав глава держави.

На завершення політик сказав, що сьогодні всі політики й партії одного кольору – синьо-жовтого.

Звернення Володимира Зеленського: дивіться відео

Деталі розмови Зеленського з лідерами фракцій

  • Зеленський закликав забезпечити оперативне ухвалення Верховною Радою рішень, які пов'язані зі зміцненням обороноздатності України. Зокрема, мовиться про внесення змін до держбюджету щодо збільшення видатків на фінансування сектору нацбезпеки й оборони.
  • Президент наголосив, що це можна зробити у межах "Оборонної коаліції, коли всі працюватимуть максимально оперативно і злагоджено".
  • Глава держав попросив український бізнес активно долучатися до допомоги армії, захисникам та оборонному сектору України.
  • Учасники зустрічі також обговорили розвиток ситуації на державних кордонах України, шляхи реагування на ризики, які виникли у зв'язку з "визнанням" Росією бойовиків на Донбасі тощо.