Подробиці загоряння наразі невідомі. Російські ЗМІ пишуть, що перед тим, як нафтобаза спалахнула, лунали "хлопки".

Дивіться також Самі б ніколи не зробили: Маломуж пояснив загрози нового російського дрона "Изделие-53"

Одна людина загинула, інша – поранена

У місті Усинську на території промзони спалахнув резервуар із нафтою. Внаслідок інциденту одна людина загинула, відомо також й про одного постраждалого.

У місцевій владі кажуть, що спочатку пролунав вибух, а потім сталося загоряння. Також там запевняють, що резервуар, охоплений пожежою, був порожній і припускають, що, ймовірно, "відбулася детонація залишкових газів".

У російському Усинську "гаряче" / Скриншот

Поки гасили один, запалав інший

Поки рятувальники намагалися приборкати пожежу в одному резервуарі, вогонь перекинувся на інший, заповнений нафтою на висоту від 5 – 7 метрів.

Втім, місцева влада втішає, що "нафтопровід розташований під землею, загрози немає, а поруч резервуарів, що палають, – резервуари із водою".

Надзвичайна ситуація в Усинську загострилася: відео

Для приборкання вогню задіяли також пінопідйомник / Скриншот

Останні "вибухові" новини з Росії

  • У ніч проти 29 жовтня у районі Афіпського нафтопереробного заводу у Краснодарському краї пролунав вибух. Окупанти заявили про атаку безпілотника. Вони стверджують, що на території заводу сталося "локальне загоряння", яке начебто загасили протягом пів години.
  • Гучно цієї ночі було й в тимчасово окупованому Криму. Там лунали потужні вибухи в Чорноморську. Росіяни знову заявили про атаку ударних дронів. Вони повідомили, що їхня ППО нібито збила "36 українських безпілотників" над акваторією Чорного моря і північно-західною частиною Криму.