Згідно з інформацією, Юрій працював газорізальником на Запорізькому ливарно-механічному заводі.

Важливо Агресивна Росія – "це ціла система", і втрата Путіним влади не розв'яже проблему, – МЗС Литви

Хоч він й дуже любить своє місто, проте не звертався до військового керівництва, аби його перевели на Запорізький напрямок.

Вся Україна – мій дім. Немає різниці, який куточок цього дому боронити. Впевнений, там є, кому захистити мою рідну Запорізьку область. А я, значить, більше потрібен на Чернігівщині,
– розповів Юрій.

Український захисник пригадав, як відбувався його перший бій за Чернігів. За його словами, тоді він пережив три стани – спочатку страх, потім цікавість і азарт.

"Не було хвилювання, лиш розуміння, що ворога, який прийшов на нашу землю, треба давити. І дай Боже, задавимо зовсім", – додав Юрій.

Дивіться світлини захисника Чернігова / Фото Головнокомандувача ЗСУ

Він зазначив, що страшно було бачити наслідки звірств росіян та страждання цивільних у місті. Юрій пригадав, як одразу після обстрілу везли до шпиталю бабусю з дідусем. Міна впала в кількох метрах від них, коли пара прогулювалася парком. Обидвох тяжко поранило й було багато крові. Цей спогад залишиться із захисником на все життя.

Що відомо про події у Чернігівщині

  • Російські вбивці нещадно обстрілювали Чернігівську область. Вони знищили село Новоселівка. Мешканка Галина Сулим розповіла, що вдячна українському солдатові, який помер за її сім'ю. Жінка каже, що він виганяв їх з хати, бо залишатися там було небезпечно. Наступного дня Галина бачила військового вбитим.
  • Командувач російського центрального військового округу Росії, генерал-полковник Олександр Лапін нагородив свого сина-танкіста за його "успіхи" на війні проти України. Саме той керував проваленим наступом на український Чернігів та Суми.
  • Міністр оборони України Резніков Олексій відвідав звільнені від російських загарбників населені пункти на Чернігівщині. Також він нагородив захисників міста, які мужньо стоять на захисті України.

Може бути цікаво – ЗСУ ювелірно нищать окупантів на адмінмежі на Дніпропетровщині: дивіться відео