Так, зміни внесені до розпорядження Кабінету Міністрів України "Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення". Про це інформують у пресцентрі Держприкордонслужби.

Зверніть увагу Перетнути кордон можна тільки автомобілем: скільки пасажирів може взяти водій

З 00:00 7 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинять пішохідне сполучення. З врахуванням усіх обмежень від 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон власним автотранспортом,
– зауважують прикордонники.

Увага! Жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення, немає. Втім виключення щодо обмежувальних заходів можуть приймати щодо рейсів, які проводять евакуацію українців з-за кордону.

Які автомобільні пункти пропуску на кордоні працюють:

 1. "Ягодин";
 2. "Краківець";
 3. "Ужгород";
 4. "Тиса";
 5. "Дякове";
 6. "Порубне";
 7. "Паланка – Маяки – Удобне";
 8. "Старокозаче";
 9. "Рені";
 10. "Могилів – Подільський";
 11. "Гоптівка";
 12. "Юнаківка";
 13. "Бачівськ";
 14. "Сеньківка";
 15. "Мілове";
 16. "Нові Яриловичі";
 17. "Славутич";
 18. "Виступовичі";
 19. "Доманове".

Пункти пропуску, карта
Автомобільні пункти пропуску на кордоні, що продовжать діяти / Інфографіка 24 каналу

Які обмеження на кордоні були введені раніше? З 16 березня через пандемію коронавірусу у світі та введення у зв'язку з цим карантинних заходів в Україну заборонений в'їзд іноземців (окрім тих, які мають посвідку на проживання). З 17 березня було припинене міжнародне залізничне, автобусне та авіасполучення. Упродовж 27 березня Україна повністю закрила свої кордони для пасажирського руху. На територію держави з того часу можна було в'їхати на власному автотранспорті або пішки.