Сам каркас — дерев'яні бруси. До того, такі будинки не потребують закладання фундаменту. Тобто, коробку частинами збирають прямо на ділянці покупця. Процес триває лише два тижні.

При мінусовій температурі на вулиці, в самому помешканні доволі тепло. При тому батарей тут немає. Справа в тому, що така технологія ще й енергоефективна. Стіни з сіп-панелей одразу теплоізольовані. А це вже вдвічі економить теплову енергію.

Склопакети також один з елементів енергоефективності. До того ж, тут вони ще й утеплені. Їхню температуру можна регулювати за допомогою спеціального датчика. Він вмикає або обігрів скла, або режим термозавіси. Окрім цього, в будинку ще й теплі стіни та стеля. А замість батарей — теплові конвектори, вмонтовані в підлогу. Все це працює за рахунок електричного теплонасосу. А відтак, шалені тарифи на опалення власнику будинку не страшні.

Заощадить власник і на гарячій воді. На даху будинку — сонячні батареї, за рахунок яких працюють геліоколектори, що і нагрівають воду. Двоповерховий будинок, не менший ніж 100 квадратів, обійдеться близько 300 доларів за метр. Щоправда, інженерні комунікації у вартість не входять.

До того ж і оформити цей будинок можна по-різному. Фундаменту немає, тому він може бути зареєстрований як тимчасова споруда. Можливо записати помешкання і як капітальне будівництво за стандартною процедурою.