Про це інформує прес-центр МЗС України на своєму офіційному сайті.

Читайте також: Маємо переходити від політики "невизнання" до деокупації Криму, – Клімкін

Міністерство закордонних справ України вітає підписання історичного Договору між Республікою Македонія і Грецькою Республікою щодо вирішення македонсько-грецького спору стосовно назви Македонії та македонсько-грецького стратегічного партнерства,
– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підписання цього документа сприятиме зміцненню безпеки, створенню клімату взаємної довіри і партнерства.

У міністерстві вважають, що договір є прикладом готовності керівництва Македонії та Греції вирішувати важливі питання цивілізованим шляхом, у відповідності до європейських цінностей та підходів.

"Зміцнення грецько-македонських відносин є важливим для України, враховуючи традиційно дружні відносини нашої держави з Македонією та Грецією, а також спільні зовнішньополітичні пріоритети наших двох держав – європейську та євроатлантичну інтеграцію", – наголошують українські дипломати.

Нагадаємо, що 17 червня, Греція і Македонія підписали історичну угоду про про зміну назви колишньої югославської республіки на Республіку Північна Македонія. Підписання угоди покладе край 27-річній суперечці між двома країнами. Європейський Союз, ООН та НАТО привітали угоду.