Указ про звільнення попередниці Пристайка – пані посла Наталі Галібаренко – так само, як і указ про його призначення, оприлюднений на сайті глави держави.

Не несподіванка Пристайко може стати послом України у Великій Британії

Призначити Пристайка Вадима Володимировича Надзвичайним і Повноважним послом України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії,
– мовиться у документі за підписом Зеленського.

Чутки про призначення Пристайка послом

Пристайко – колишній глава МЗС і віцепрем’єр

  • В уряді Олексія Гончарука Пристайко був міністром закордонних справ. Саме за час його перебування на посаді відбулася довгоочікувана зустріч "нормандської четвірки". Він також вів важливі перемовини з іранською стороною після збиття українського МАУ в небі над Тегераном.
  • Коли майже весь Кабмін Гончарука включно із самим прем’єром пішов у відставку, Вадим Пристайко залишився. Втім своє місце він віддав Дмитрові Кулебі, а сам став віцепрем’єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.
  • Під час перебування на цій посаді Пристайко займався питаннями виїзду українських заробітчан за кордон в умовах пандемії. На початку червня він покинув Кабмін, його місце зайняла Ольга Стефанішина.