За даними видання, 33 вагітні жінки (на 32-34 тижнях вагітності) прибули одним рейсом до Аргентини. Кількох жінок спочатку не пропустили на паспортному контролі, а згодом – затримали.

Варте уваги Мінус у бюджеті Росії зростатиме щомісяця: чи можливе повстання проти Путіна

Чому росіянки масово їдуть до Аргентини

Аргентинська поліція заявила про те, що жінки приїхали в країну заради народження дитини. Фактор появи дитини на світ в Аргентині зумовлює автоматичне отримання нею громадянства країни і дасть змогу отримати паспорт батькам через два роки.

Підозри правоохоронців викликало те, що візи громадянки Росії оформляли "з метою туризму". Ізоляція Москви від Заходу зробила Аргентину популярним напрямком для сімей, які хочуть дати своїм дітям привілеї другого громадянства.

Проблема в тому, що вони приїжджають, народжують дітей, а потім залишають Аргентину, щоб ніколи не повернутися. Ми не можемо дозволити їм безсоромно брехати нам, кажучи, що вони туристи, хоча ними не є,
– заявила директорка імміграційного офісу Аргентини Флоренсія Каріньяно.

За статистикою аргентинської міграційної служби, за минулий рік у країну прибули 10 500 вагітних росіянок. Значна частина з них після народження дітей залишила територію Аргентини.

В аеропорту затримали 18 жінок

Відтак, а аеропорту Буенос-Айреса затримали 18 вагітних росіянок за звинуваченням у "брехливому туризмі".

Найбільш цинічним є те, що адвокат, який представляє інтереси однієї з жінок, Крістіан Рубілар, заявив, що його клієнтка приїхала до Аргентини, "рятуючись від війни". Подальша доля затриманих розглядатиметься після вивчення обставин їхнього прибуття до Аргентини.

В аеропорту аргентини "застрягли" вагітні росіянки: відео

Проблеми росіян через війну: останні новини

  • У Бєглороді зафіксували чергову "бавовну". Цього разу БпЛА начебто атакували "інфраструктурний об'єкт" у Яковлівському міському окрузі.
  • У найближчі місяці матерям та вдовам російських окупантів, яких Кремль офіційно визнає загиблими, буде дуже скрутно. Все через те, що на автомобільному ринку стався дуже "непередбачуваний" збій.
  • Роскомнадзор систематично вишукує, хто ж залишає образливі слова в адресу Путіна у коментарях та публікаціях. У них навіть є службова записка, в якій перелічені заборонені слова. Зокрема, не можна згадувати Путіна у контексті статевих зносин, наприклад: презерватив, секс, надел каблуки, людмила, тиран, шлюшидзе.