Відтак, у світлі останніх подій відбулась зустріч тимчасового виконувача обов’язків керівника посольства України в Білорусі Петра Врублевського з главою МЗС Білорусі Володимиром Макеєм. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує українське посольство в Білорусі.

Актуально Україна ініціюватиме екстрадицію найманців "Вагнера" з Білорусі: що на це кажуть у Кремлі

Білоруська сторона поінформувала про ситуацію довкола затримання на території РБ російських бойовиків та звернулась до української сторони щодо перевірки причетності затриманих до скоєння злочинів в Україні,
– мовиться у короткому повідомленні.

Також сторони обговорили підготовку до проведення запланованого на жовтень 2020 року в Гродно Третього форуму регіонів України та Білорусі і співпрацю в інших сферах, зокрема, паливно-енергетичній.

Вагнерівці у Білорусі: коротко про основне

  • 29 липня в Білорусі затримали понад три десятки іноземних громадян, які виявилися бойовиками "Вагнера".
  • Вони прибули з Росії й жили в санаторії під Мінськом. У Білорусі вважають, що метою російських бойовиків була дестабілізація ситуації під час виборчої кампанії президента. Зокрема, – їх підозрюють у підготовці теракту.
  • Імена багатьох із затриманих вагнерівців є в українській базі "Миротворець". Тобто вони є учасниками війни на Донбасі з боку проросійських сил.
  • РНБО України пропонує домагатися екстрадиції бойовиків групи "Вагнер" в Україну. У СБУ вже підтвердили такі наміри.