Саме так і чинять вагнерівці. Вони віддають накази прибирати тих командирів, які зволікають з виконанням наказів.

Читайте також Гірше, ніж у Бахмуті: військовий ЗСУ розповів про ситуацію біля Вугледара

Відмовляєшся – вмираєш

Про це свідчить перехоплена розмова по радіообміну між бойовиком з позивним "Акробат", який від іншого командира отримав завдання. Його він має передати іншому бойовику з позивним "Койот". Задача останнього – прибрати "Устинова". Власне, того самого командира, який гальмує просування на околицях Бахмута. Ось пряма мова:

  • Пост командира передати "Койоту", щоб розстріляв "Устинова", брав його групу та йшов уперед, як прийняв?
  • Наказано передати "Койоту", щоб розстріляв групу "Устинова" та йшов уперед?
  • Ні, щоб розстріляв "Устинова", взяв його групу та йшов уперед штурмувати.

Вагнерівці знищують командирів, які відмовляються йти на штурм: дивіться відео

Він також закликав рацію "Устинова", коли його приберуть, забрати та віддати тому, кому вона необхідна. Ба більше, застеріг, що очікує, якщо його не ліквідують.

Якщо він, с**а, не застрілить його там і Устинов якимось чином дійде сюди, то він (очевидно, "Койот" – 24 Канал) буде вмирати, с**а, довго. Так і передай,
– наголосив він.

Як бачите, таким чином ворог самостійно допомагає нарощувати статистику втрат. Зауважимо, що вагнерівців, якщо так далі піде, стане значно менше. Ще й тому, що у Росії знизився темп їхнього вербування. Про це напередодні зауважили у розвідці Великої Британії.

А ми все повернемося до актуальної статистики втрат ворога. Зауважимо, що вона з кожним днем тішить все більше.

Гинуть, наче мухи

  • Станом на ранок 5 лютого вдалося ліквідувати 131 290 російських загарбників. І лиш за минулу добу на той світ відправили 700 бійців "другої армії світу".
  • Крім того, на брухт вдалося перетворити 3220 танків, 6405 бойових броньованих машин, 2226 артилерійські системи, 460 РСЗВ, 227 засобів ППО, 294 літаки, 284 гелікоптери, 1958 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 796 крилатих ракет, 18 суден, 5091 автомобіль й автоцистерну та 203 одиниці спеціальної техніки.