Про це 24 Каналу сказав речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий. За його словами, нові війська ворога не найліпшої якості.

Дивіться також Росія зайшла в глухий кут у Бахмуті і скоро втратить місто, – The Wall Street Journal

"На зміну вагнерівцям заходять регулярні війська, до яких збирають найкращих бійців, що мають. Але вони не на піку своєї готовності через величезні втрати", – зазначив Череватий.

Ким замінюють вагнерівців у Бахмуті: дивіться відео

Нові підрозділи ворога не зроблять погоди

Українське командування добре знає "свіжі сили", зокрема їхні слабкі сторони. ЗСУ врахує всі можливості окупантів, тому вони не зможуть змінити стратегічну ситуацію.

Крім того, виведення вагнерівців негативно вплинуло на морально-психологічний стан регулярних військ. Вони бачать ці пошарпані та знесилені підрозділи й бояться такої ж долі для себе.

Росія триматиметься за Бахмут до кінця

Хоч у Бахмуті росіянам уже немає що втрачати, вони переймаються ударом по своїй репутації.

"Протягом 10 місяців вони намагались показати, що це мало якесь важливе значення, навіть медальки роздають. Негайний відхід для них стане найвищою ганьбою, хоча, найімовірніше, таки доведеться", – підсумував Череватий.

Ситуація в Бахмуті: останні новини

  • Росія за 10 місяців боїв змогла захопити майже весь Бахмут, проте виснаження окупантів може зіграти з ними злий жарт. За останні дні відбулось суттєве зменшення боїв. Усього 2 – 3 боєзіткнення.
  • Українські захисники продовжують наступати на флангах Бахмута. Командувач Сухопутних військ Олександр Сирський поділився відео, де бійці 3 штурмової бригади проводять вдалу операцію біля околиць міста-фортеці.
  • У британській розвідці зазначили, що в останні тижні російські війська поступилися ініціативою у війні. Вони змушені реагувати на дії України, а не досягати власних цілей.