Про це дитина повідомила на своїй сторінці у соцмережі, інформує 24 Канал. Нагадаємо, що зараз Анна-Марія перебуває у дитячій лікарні Чернігова – лікарі проводять плановий медичний огляд дівчинки.

Важливо Била та цькувала: 12-річна донька найстаршої матері України шокувала дописом у соцмережі

Донька категорично не хоче повертатись до найстаршої матері в Україні

За словами Анни-Марії, її матір може мати проблеми з ментальним здоров'ям. Так, Валентина нібито не дозволяла дитині прибирати вдома та "виривала паралон з бюстгальтера".

Анна-Марія каже, що якщо її повернуть додому, то вона може вчинити самогубство

Якщо я повернусь до матері – я вчиню самогубство. Скажіть мені, будь ласка, ви вважаєте нормальним виривати паралон з бюстгальтера? Перелік ненормальних речей, які робила моя мати дуже великий,
– каже дівчинка.

Також вона зауважила, що її матір потрібно лікувати.

"А своїм хейтерам я скажу – поживіть з моєю мамою і тоді кажіть, чи балувана я та невихована", – додала Анна-Марія.

Анна-Марія не хоче повертатись додому / Скриншоти

Що цьому передувало

  • Найстаршу матір України Валентину Підвербну з Чернігова позбавлять батьківських прав. До цього дівчинка виклала пост у мережі, де розповіла, як її матір знущається з неї. 12-річна дівчинка попросила забрати її.
  • Згодом у 78-річної Валентини Підвербної відібрали дитину через неналежні умови догляду та проживання, а також загрозу її життю.
  • Поліція Чернігівської області встановила, що дитина проживає в неналежних санітарно-гігієнічних умовах та зазнає домашнього насильства.
  • У підсумку на матір дівчинки склали адміністративні протоколи.
  • Зараз 12-річна Анна-Марія перебуває у дитячій лікарні Чернігова. Наразі проводять плановий медичний огляд дівчинки.
  • Сама дівчинка ні на що не скаржиться та поводиться, як звичайна дитина 12-ти років. Скільки вона перебуватиме у лікарні – наразі невідомо.