Про це Валерій Залужний заявив в інтерв'ю The Economist. Детальніше інформує 24 канал.

Читайте також Росія готує 200 тисяч нових солдатів, – Залужний оцінив можливий повторний наступ на Київ

Залужний потужно розкритикував Суровікіна

Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що радянська армія вітала і нав'язувала одне поняття, – командир. Але бути командиром і лідером – це не одне і те ж.

При всій повазі до пана Суровікіна, якщо подивитися на нього, то це звичайний командир часів Петра І. Скажімо так, держиморда (жорстока до підлеглих особа – 24 канал). Дивишся на нього і розумієш, що або ти виконуєш завдання, або тобі кінець. А ми давно зрозуміли, що такий підхід не працює,
– підкреслив Залужний.

Командувач Сухопутних сил ЗСУ Олександр Сирський розповів, що під командуванням Суровікіна тактика Росії в районі Бахмута сильно змінилася. У першому ешелоні "вагнерівці" та загін найманців, які оснащені значно краще, ніж регулярна армія Росії. Натомість "кадировці" та інші регулярні війська – в тилу.

Раніше ці сили боролися порізно, а сьогодні вони взаємодіють загонами чисельністю 900 і більше солдатів, пересуваючись переважно пішки.

Важливо Наступні пів року у протистоянні будуть вирішальними, – Зеленський у зверненні до Євроради

Найголовніше – завжди залишатися людиною

За словами Головнокомандувача, в українській армії все інакше. "Тримати порядок кулаками і біцепсами" в Збройних Силах не виходить.

Завжди можна бути нормальним. Бути нормальним – означає залишатися людиною в будь-якій ситуації. Це найголовніше. Залишатися людиною, ставати лідером. Бути розумнішим, бути сильнішим, бути талановитішим і тоді намагатися керувати людьми. Це релігія, яку я сповідую,
– підкреслив Залужний.

Також Головнокомандувач зазначив, що довіряє своїм генералам та слухає тих, хто на полі бою. "Тому що ініціатива є", – підсумував Валерій Залужний.