Про це розповів речник Одеської ОВА Сергій Братчук в ефірі 24 каналу.

До теми "Методичка працює": в Одеській ОВА знають про 4 провокації Росії на Придністров'ї

Братчук каже, що багато придністровців після провокацій почали втікати. Частина – до Молдови, а частина – до Одеси.

Люди зізнаються, що їдуть в Україну, бо в нас гарант під час війни – це Збройні Сили України. Вони розуміють – те, що там відбувається, це підготовка до певного плацдарму для, можливо, і збройних провокацій проти України,
– пояснив речник.

Братчук каже, що, зокрема, озвучуються “плани” про десант тощо. “Якщо Росія дійсно захоче висадити десант у Придністров'ї, то вони летітимуть над територією України, наші ЗСУ збиватимуть військові літаки”, – додав він.

Сергій Братчук про провокації у Придністров'ї та обстріли Одеси:


Що відбувається у Придністров'ї: останні новини

  • 25 та 26 квітня на території псевдореспубліки Придністров'я пролунали вибухи, у яких там почали шукати "український слід".
  • Президентка Молдови Майя Санду наголосила, що у Молдові немає боєздатної армії. Тим часом уже понад 10 країн світу рекомендують своїм громадянам покинути Придністров'я.
  • Наші Збройні Сили контролюють кордон із Придністров'ям, однак зараз зберігається висока ймовірність авіаударів з Чорного моря зокрема по території квазіреспубліки, щоб звинуватити у цьому Україну.
  • Росіяни надрукували тираж газети "Приднестровье", датованої 2 травня, у якій є нібито офіційне звернення мешканців Придністров'я до Володимира Путіна з проханням захистити їх від нападу ЗСУ. Але розголос цієї інформації зламав плани ворога.

Відео до теми – у Придністров’ї вже підготували звернення до Путіна на 2 травня