"Вашингтон" вдруге впорався із "Рейнджерс" Федотенка

16 квітня 2011, 13:42
Читать новость на русском

“Нью-Йорк рейнджерс” зазнали уже другої поразки у серії першого раунду кубка Стенлі проти “Вашингтон Кепіталс”.

Лише в овертаймі столичні здобули попередній тріумф і цього разу вирішили так не лоскотати нерви своїм вболівальникам. У другому періоді Джейсон Чімера виявився спритнішим за двох оборонців “рейнджерс” і відкрив рахунок у протистоянні. Ще одного разу капітулювати Хенріку Лундквісту довелося уже через дві хвилини.

Цього разу нікому не вдалося зупинити Джейсона Арно. Такої переваги господарям для загального тріумфу вистачило сповна, адже ні два кидки українця Руслана Федотенка, ні ще 20 його партнерів успіху так і не досягли.

“Тампі-Бей” вдалося зрівняти рахунок в протистоянні із “Пітсбургом”, знищивши пінгвінів на їхньому льоду – 5:1. Ванкувер вдруге впорався із поки чинними чемпіонами – “Чикаго Блекхоукс”. “Анахайм” встановив паритет у протистоянні із “Нешвілом”.