Зокрема без електрики понад тисячу абонентів. Інформацію про обстріл підтвердив керівник Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Альберт Зінченко.

До теми 115 тисяч військових, танки та артилерія, – Кулеба про війська Росії, які готові до нападу

Проросійські бойовики обстріляли селище Станиця Луганська

Обстріл з важкого озброєння вівся по району залізничної станції "Кіндрашівська Нова". Він тривав близько години,
– заявив Зінченко.

Він також пояснив, що дані щодо наслідків обстрілу ще збирають. Проте попередньо відомо, що постраждалих немає.

Перед цим Щастинська міська територіальна громада повідомила, що по околицях Старого Айдару відбувся артобстріл з боку бойовиків.

Тисяча людей без світла

Луганське енергетичне об'єднання у фейсбуці повідомило, що в результаті обстрілу ворожих сил без світла опинилися населені пункти.

Частково (без світла – 24 канал) Станиця Луганська та село Малинове, 1185 абонентів. Пошкоджені повітряні лінії енергетики відновлюватимуть завтра (мовиться про 30 листопада – 24 канал),
– написали у відомстві.

Ба більше, відомо, що зі станції Станиця Луганська ходить електричка через Новий Айдар і Старобільськ до Лантратівки (населеного пункту на кордоні з Росією – 24 канал).

Останні новини щодо ситуації на Донбасі

  • 29 листопада російські найманці 6 разів порушили домовленості про режим тиші. Зокрема в бік Станиці Луганської бойовики вели вогонь з артилерії калібру 122 міліметри.
  • Окрім того, окупанти гатили біля Світлодарська, Старогнатівки, Новоолександрівки, Старого Айдару, Новолуганського.
  • Внаслідок дій проросійських бойовиків один наш захисник зазнав поранення. Постраждалому бійцю надали першу допомогу. Після того його відвезли у госпіталь. Стан його здоров'я задовільний.