Про це у своєму блозі "ЦРУ. За кадром" розповіла Тетяна Мартинюк.

Читайте також: "Бізнес, і нічого особистого": чому в Україні катастрофічно не вистачає освітніх закладів

За її словами, отруєння дітей в таборі "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому – схожа історія за діями слідства на трагедію з пожежею в таборі "Вікторія", що в Одесі.

Діти отруїлися. Тривалий час інцидент приховували. Навіть батькам казали – не переймайтесь, все гаразд. Персонал банально нічого не робив – гадали, саме минеться? Злочинно зволікали. Одну дівчинку, Маргариту Лукашук, довели до такого стану, що в організмі почались незворотні процеси. Де були лікарі дитячого закладу? Чому приховували стан дитини від батьків? Чому втратили дорогоцінний час?
– розповіла журналістка.

А от керівництво табору "Славутич", нагадала Тетяна Мартинюк, часу дарма не гаяло. Попри скандал, приймати дітей на відпочинок не припиняли. З журналістами будь-яких контактів уникали. Окрім випадку, коли у серпні 2018 року в мережі з'явилась величезна стаття та програма-розслідування про ситуацію в "Славутичі".


Стаття – "розслідування", де відбілюється керівництво табору "Славутич"

"Дуже цинічні матеріали, телепрограма та стаття, головна теза яких – керівництво табору невинне, скандал навколо інциденту – штучний, все це підступи рейдерів, які хочуть віджати табір. А вбиті горем батьки – підігрують їм замість того, аби займатись лікуванням дитини", – підсумувала журналістка.

Табір "Славутич" – дуже непростий заклад. Зразковий, елітний. Путівка на дитину в середньому коштує 14 тисяч гривень. З 2011 року він у власності благодійного фонду "Дорога майбутнього", а його кінцевим бенефіціаром увесь цей час була і є на даний момент цивільна дружина президента-втікача Віктора Янукович Любов Полежай. Вони втекли з України, а їхній бізнес тут працює і досі,
– пояснила Мартинюк.

Тож чи не в цьому причина того, що ця справа така "непроста" для слідства?

Відео повного випуску відеоблогу Тетяни Мартинюк "ЦРУ. За кадром" за 14 вересня 2018 року дивіться тут