Про це повідомляє прес-служба Адміністрації глави держави.

Читайте також: "Тварюки!": батько Ноздровської на похороні різко висловився про вбивць дочки

За його словами, швидке розкриття резонансного вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської та затримання підозрюваного є знаком якості роботи Національної поліції.

Я думаю, що таке швидке розкриття свідчить про надзвичайно високий потенціал, який має реформована Національна поліція. Розкриття цієї справи робить честь і співробітникам Нацполіції, і слідчим, які були долучені до цієї справи,
– сказав президент.

Порошенко також подякував правоохоронцям за "блискучу роботу, за швидку реакцію", додавши, що слідчі поліції працювали в цілодобовому режимі для розкриття цієї справи. Він також наголосив, що розкриття цього злочину збільшує довіру до влади і довіру до Національної поліції.

"Наша зустріч і є, в тому числі свідченням дуже серйозних доказів, які були зібрані представниками Національної поліції спільно з представниками прокуратури, і абсолютної відсутності будь-яких компонентів політичного піару на цій резонансній справі", – додав глава держави.

Порошенко наголосив, що вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської викликало широкий резонанс і в українському суспільстві, і на міжнародному рівні.

"І швидка реакція та ефективні дії у пошуку та затриманні підозрюваного є знаком якості роботи Національної поліції", – підкреслив він.

В той же час, президент наголосив, що така сама ефективність має бути продемонстрована і у розслідуванні інших справ.

Нагадаємо, 1 січня на Київщині у річці знайшли мертвою та роздягненою Ірину Ноздровську – сестру загиблої у резонансній ДТП Світлани Сапатинської. За даними експертизи тіла, Ноздровська померла від множинних колото-різаних ран.

8 січня стало відомо, що правоохоронці затримали ймовірного підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської. Ним виявився 64-річний Юрій Россошанський, який є батьком Дмитра Россошанського – того самого племінника судді, який два роки тому насмерть збив сестру Ноздровської.