23 березня 2017 року у центрі Києва був упритул застрелений Денис Вороненков. У Росії його називали корупціонером та зрадником, а в Україні – цінним свідком у справі Януковича і розслідуванні злочинів проти Євромайдану.

Відео з камер спостережень біля готелю дає можливість посекундно відтворити події. Того ранку Вороненкова супроводжував лише один охоронець. Чоловіків наздоганяє невідомий в капюшоні та червоних кросівках. Кілер звертається до жертви. І коли переконується, що помилки немає, стріляє впритул. За мить кулю отримує й охоронець. Вбивця робить ще три постріли у Вороненкова і кидає пістолет біля жертви. Охоронець дістає пістолет із сумки та кілька разів влучає у груди та обличчя зловмисника.

Читайте також: Викрадення нардепа Гончаренка: що насправді відбулося

За кілька годин після стрілянини радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко оголосить виконавця убивства російським агентом, хоч той мав при собі посвідчення бійця Нацгвардії на ім'я Павло Паршов.

Впевнений, що організатор і замовник цього злочину перебуває в Російській Федерації. Те, що кілер – громадянин України, говорить лише про те, що Російська Федерація має величезну кількість агентів і осіб, на яких вона може впливати,
– прокоментував Геращенко.

Цю версію наразі спростовують вже колишні побратими Павла Паршова із батальону "Донбас".

Ким був кілер та хто може стояти за вбивством Вороненкова – дивіться у розслідуванні.