"Ми відправимо зразки в США, Францію, Данію, Іспанію і багато інших країн, де знаходяться провідні інститути світу, де розглядатиметься можливість клонування тварин", - відзначає старший науковий співробітник Палеонтологічного інституту Російської академії наук Євген Мащенко.

За його словами, дослідження в генетиці тривають дуже довго, бо ще потрібно знайти самку схожого підвиду, яка б відповідала вимогам клонування древніх тварин.

Науковець також зазначив, що дослідницькій групі вдалося з'ясувати приблизний вік тварин і те, скільки вони пролежали під льодом.

"Нами було встановлено, що знайдене мамонтеня було підлітком жіночої статі 4-5 років ростом 160 см, древній бізон - 4-річним самцем, кінь - 5-6 річною самкою", - сказав учений.

За словами вчених, у найближчому майбутньому вони хочуть дослідити, як еволюціонували древні тварини, який у них був раціон, який рослинний світ їх оточував. Вони навіть не виключають можливість відновлення найдавніших сортів рослин, знайдених в шлунках древніх представників фауни.