Завдяки цьому Україна зможе завадити Росії проводити масовані обстріли цивільної й критичної інфраструктури. Візит президента України підтвердили у канцелярії британського прем'єра.

Читайте також Байден потужно виступив у Конгресі й запевнив у подальшій підтримці України: реакція Зеленського

Що відомо про можливість передачі Британією зброї великої дальності

Президент України Володимир Зеленський 8 лютого прибуде у Британію для зустрічі з прем'єром Ріші Сунаком. Також Зеленський має навідати українських військових, які саме зараз проходять військове навчання у країні.

За інформацією SkyNews, Ріші Сунак запропонує надати Україні озброєння великої дальності, аби "порушити здатність Росії постійно націлюватися на цивільну та критично важливу національну інфраструктуру України".

Зауважимо, що Росія порушує усі традиції та звичаї війни, адже обстрілює не лише військові об'єкти, але й домівки мирних українців, школи, садочки та навіть пологові будинки. Щобільше, країна-агресорка цинічно б'є по енергетичній інфраструктурі, щоб залишити громадян України без світла і тепла у холодну пору року.

Прем'єр-міністр Великої Британії пообіцяв стояти пліч-о-пліч з Україною упродовж наступних років. За його словами, військових ЗСУ й надалі навчатимуть керувати передовою технікою, щоб вони могли вигнати ворога з усіх окупованих Росією територій.

Зверніть увагу Допомоги ЗСУ замало не буває: сенат Франції майже одноголосно проголосував за її збільшення

Навчання українських військових у Британії: останні новини

  • Британський прем'єр Ріші Сунак також анонсував розширення військових навчань для ЗСУ на морі та в повітрі. Він зазначив, що мовиться про підготовку пілотів винищувачів і морської піхоти.
  • Крім того, Британія має прискорити постачання важливої на полі бою техніки. Деталі британський прем'єр має обговорити з президентом України під час їхньої зустрічі.
  • Нещодавно у Міноборони Великої Британії розповіли, як проходять навчання українських воїнів на Challenger 2. У відомстві стверджують, що українці дуже швидко вчаться, перші танкісти вже освоїли всі тонкощі керування танком цієї моделі.