Новий пакет санкцій у Великій Британії пояснили тим, що їхня розвідка підтвердила, що Росія навмисне бомбардує критично важливо та цивільну інфраструктуру, особливо у Маріуполі. Відтак під санкції потрапили як "генерали, які чинять звірства на передовій, так і окремі особи чи бізнес, який підтримує війська Путіна".

До теми У Киви знову психічні розлади: він поширює кремлівські фейки про геноцид у Бучі

Серед них знайшлося місце і для колишнього народного депутата Іллі Киви. Після початку війни він втік до Росії, звідки почав поширювати кремлівську пропаганду.

"Кива підірвав територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України, підтримуючи вторгнення Росії в Україну. На нього поширюється заборона на поїздки та заморожування активів", – йдеться в заяві британського уряду.

Варто відзначити, що Кива дуже часто "бачить британський слід" в тому, що відбувається в Україні. Для прикладу, геноцид українців у Бучі, який здійснили російські окупанти, на думку Киви – це "провокація зі сторони України, яка зрежисована британською спецслужбою MI6". Таємна служба розвідки Британії також нібито "причетна" до затримання Віктора Медведчука – колишнього однопартійця Киви та кума російського диктатора Володимира Путіна.

Сам Ілля Кива був позбавлений депутатського мандату в Україні. І переховується зараз в Росії.