Про це повідомляє пресслужба Окружного адміністративного суду. Саме туди надійшов позов Верланова.

Актуально До Сергія Верланова навідалися з СБУ: що відомо про екскерівника податкової

Серед вимог позову – визнати протиправним та скасувати розпорядження уряду від 24 квітня, яким було звільнено Сергія Верланова з посади голови Державної податкової служби України, та поновити його на вказаній посаді,
– мовиться у повідомленні суду.

Верланов вважає, що рішення про його звільнення було незаконним. Про це він написав у своєму телеграм каналі.

"Вчора я подав позов до суду, у якому вимагаю визнати моє звільнення незаконним та поновити мене на посаді голови ДПС. Буду і надалі боротися із свавіллям законними методами", – зауважив він.

Зверніть увагу! 7 травня Верланов повідомив, що у його квартиру з обшуком прийшли співробітники СБУ. У Службі безпеки вже пояснили, що проводили слідчі дії у справі про фінансування тероризму. Сам Верланов розцінює ситуацію як політичний тиск.

Що відомо про звільнення Верланова:

  • Рішення про звільнення Сергія Верланова з посади очільника Державної податкової служби уряд прийняв 24 квітня під час позачергового засідання.
  • На цій посаді Верланов пробув майже рік.
  • Ймовірно, звільнення пов’язане із можливими корупційними діями посадовців у податковій.
  • Річ у тім, що ексміністр фінансів Ігор Уманський ініціював відставки голів митниці та податкової служби. Він навіть пропонував кандидатів на тимчасову заміну Максиму Нефьодову і Сергію Верланову. За словами ексміністра фінансів, така ініціатива була через "скручування" ПДВ, від яких, держбюджет втрачає 5 мільярдів гривень щомісяця".