Пропагандисти стверджують, що 2 вертольоти Мі-8, а також винищувачі Су-34 і, ймовірно, Су-35 нібито атакували з Чернігівської області. Про це повідомляють російські ЗМІ, інформує 24 Канал.

Дивіться також "Коли вірив у ППО, а вона підвела": у росіян депресія через падіння вертольотів та винищувачів

Росіяни вчергове звинуватили ЗСУ у своїх бідах

Окупанти, посилаючись на свої "анонімні джерела", заявили, що українська армія нібито "ретельно спланувала операцію", внаслідок якої російські пілоти начебто потрапили в "засідку". Пропагандисти наголосили, що екіпажі всіх вертольотів та бомбардувальників загинули.

Крім цього, росіяни також повідомили, що так званих "диверсантів" на території регіону не було. Цим вони вчергове намагалися прикрити свою відверту брехню.

Пропагандисти також зауважили, що один з вертольотів начебто пошкодив деякі довколишні будівлі в одному з населених пунктів Брянської області. За їхніми словами, комісія з оцінки збитків уже розпочала роботу в регіоні.

У Брянській області Росії впало кілька літальних апаратів

  • У місті Клинці Брянської області 13 травня впали 2 російських вертольоти Мі-8. За попередньою інформацією, весь екіпаж, що був на бортах обох літальних апаратів – загинув.
  • Згодом стало відомо, що в тому ж регіоні впав і винищувач Су-34. Попередньо відомо, що пілот і штурман літака не змогли катапультуватися, та загинули.
  • Однак на цьому "літакопад" не скінчився. У мережі повідомили про падіння ще одного винищувача – Су-35. Пропагандисти намагалися приховати цей факт, але російські "воєнкори" підтвердили цей факт.