Російські війська стріляли і намагалися зайти на українську територію вздовж усього російсько-українського та білорусько-українського кордону. Я пишу це, щоб ви розуміли: йдеться не про локальну, а про тотальну війну.

Важливо Путін хоче скинути Зеленського

Війна оголошена Росії

Ви зараз думаєте, що ця війна оголошена Україні. Ви помиляєтесь. Путін оголосив війну й Росії. Ця війна може принести багато лиха Україні: руйнування та жертви, зокрема серед цивільного населення. Але ще більше лих ця війна принесе Росії.

  1. Загинуть ваші друзі та родичі, яких відправили воювати, неважливо, з їхньої волі чи проти їхньої волі. Українська армія добре підготувалася і наполегливо воюватиме за свою землю. Співвідношення російських та українських жертв уже зараз різняться. Подумайте, кого з вас і ваших близьких мобілізують замість убитих і поранених і відправлять помирати за ними.
  2. Російська економіка опиниться під сильним тиском усього світу. Вже зараз рубль та російські акції падають до безпрецедентних рівнів. А ще тільки перший день, поки не було жодних санкцій. Не потрібно бравірувати, що ви не боїтеся санкцій. Це Путін не боїться, а звичайна російська родина опиниться у злиднях.
  3. На ціле покоління вперед усі володарі російського паспорта стануть ізгоями всюди у світі. Ваші життєві плани та плани ваших дітей будуть перекреслені. Подорожі, навчання, нерухомість, рахунки в банках забудьте про це.
  4. Ніхто не знає, на що готовий божевільний маніяк, який узяв у заручники 140-мільйонну країну. В Україні багато атомних електростанцій і атака навіть на одну з них призведе до радіаційного забруднення половини континенту – і вашого міста, зокрема. Ми в Києві добре знаємо, що це означає, і не хочемо, щоб ви дізналися це на своїй шкурі.
  5. Хоч би що там було, російський уряд закручуватиме гайки у своїй країні за законами воєнного часу. Багато чого з того, до чого ви звикли у вашому щоденному житті, буде надовго або назавжди для вас втрачено.

Читайте Бліцкрига у Путіна не вийшло

Я не закликаю зараз до вашого сумління, бо ваш страх і байдужість давно заглушили його. Я закликаю зараз до вашого страху. СТРАХ ПРОЖИТИ ЗАЛИШОК ЖИТТЯ ЖЕБНИМ ІЗГОЄМ У КРАЇНІ-ІЗГОЇ ПІД ВЛАДОЮ БОЖЕВІЛЬНИХ СИЛОВИКІВ І ЗАВІЩАТИ ТАКЕ МАЙБУТНЄ СВОЇМ ДІТЯМ. Цей ваш страх повинен бути більшим, він повинен перекрити ваш старий страх перед поліцією.

Виходьте сьогодні увечері на вулиці ваших міст. Виходьте разом. Ми не просимо вас захистити Україну – українці себе захистять. Ми закликаємо вас захистити себе самих. Якщо у вас не вистачить на це мужності... Ну, то тому й бути. Тоді хоча б зробіть скриншот цього посту та збережіть собі на згадку, щоб вам було що відповідати вашим дітям та онукам, коли це все стане вашою реальністю.

Виходьте сьогодні увечері на вулиці ваших міст. Ви можете зупинити війну – війну Путіна проти України та Росії, війну проти нас та проти вас. Путін думає, що всі росіяни – труси та ідіоти, які вірять у пропаганду і бояться висунути носа з дому. Перевіримо, чи це так.

Ця війна вам не потрібна. Ця війна принесе особисто вам горе та біду. Цю війну можна зупинити. І світ побачить, що у Росії є честь, совість і розум. Що купка божевільних фанатиків – це весь російський народ.

"Немає війні" сьогодні має сказати кожен росіянин. Україна – вільна країна, де говорять різними мовами, Україна нікому не загрожує і нічого ні від кого не вимагає. Це не ваша війна. Але у ваших силах її зупинити.

Українська кістка все сильніше застрягла у горлі Путіна: дивіться відео