Вперше Путін обійняв посаду президента Росії у 2000 році. Станом на 2024 рік чинний російський президент балотується уже на п'ятий термін, інформує 24 Канал.

Дивіться також Створюють "білий шум": що насправді стоїть за "конкурентами" Путіна на виборах

Путін отримав статус кандидата у президенти

Центральна виборча комісія Росії 29 січня зареєструвала Владіміра Путіна кандидатом на посаду президента Росії.

"Зареєструвати кандидата на посаду президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна, 1952 року народження, 29 січня 2024 року о 11 годині 23 хвилини", – йдеться в постанові, прийнятій на засіданні ЦВК.

В росЗМІ зазначили, що з 60 тисяч підписів за висування Путіна, перевірених комісією, недійсними визнано 0,15% за можливих 5% похибки. Про це заявила секретар ЦВК Бударіна.

Вона зазначила, що до другої частини списку довірених осіб Путіна на виборах увійшло 198 осіб.

Посвідчення про реєстрацію кандидата голова ЦВК Елла Памфілова вручила співголові виборчого штабу Путіна Владіміру Машкову. Той пообіцяв передати його президенту "найближчим часом".

Варто зазначити, що слоганом президентських виборів у Росії в 2024 році стане "Разом ми сила – Голосуємо за Росію!".

Раніше, у росЗМІ повідомляли, що активісти подали до ЦВК Росії понад 300 скарг про порушення під час збору підписів за Путіна.

Відомо, що в основній заяві від 22 січня ті, хто підписався, вимагали не реєструвати Путіна як кандидата в президенти Росії на підставі "масових порушень, допущених при зборі підписів".

Президентські вибори в Росії 2024 року: що відомо

  • Російський диктатор Володимир Путін 8 грудня 2023 року оголосив про намір балотуватися у президенти Росії у 2024 році. Путін заявив, що піде на новий термін, тому що сьогодні "інакше не можна". Він зазначив, що "у різний час у мене були різні думки з цього питання. Але я розумію: сьогодні по-іншому і не можна. Так що балотуватимуся на посаду президента Росії".
  • Ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов, зазначив, що ставлення до Путіна з боку російського народу змінилось за останні роки. За його словами, у Путіна є великі проблеми, адже війна, яку він розв'язав в Україні, не має такої аж великої підтримки серед росіян, як вважається. Жирнов зазначив, що в країні багато труднощів соціальних, економічних, політичних.
  • У Зеленського розповіли, хто стоїть за конкурентом Путіна на "виборах". У Росії набув популярності новий "антивоєнний" кандидат у президенти – Боріс Надєждін, якого вважають "опозиційним" кандидатом. Михайло Подоляк констатував, що ніякого виборчого процесу в Росії немає, як і немає жодних опозиційних кандидатів.
  • Відомо, що Надєждін пов'язаний із заступником керівника адміністрації російського президента – Сергєєм Кирієнком, який натепер займається "інтеграцією" окупованих територій до країни-агресорки.