Це дуже невигідний сценарій для Путіна напередодні "виборів", хоч їхні результати вже і так давно відомі. Російський диктатор наближається до одного із найгірших для себе сценаріїв. Про нього 24 Каналу розповів начальник штабу РДК Олександр з позивним "Фортуна".

Дивіться також Акція на виборах Путіна о 12 годині дня: Фейгін припустив, який ефект вона може мати

Що найстрашніше для Путіна

Владімір Путін може закінчити багатьма варіантами, вважає боєць. Справедливим би фіналом для нього була реалізація ордеру МКС і суд за усі його злочини. Але не це є найстрашнішим для нього.

"Я думаю, що найстрашніше для Путіна, як персоналії, було б просто позбавити його усіх преференцій і заслуг. Як звичайного громадянина чи людину відправити жити до звичайних людей без ресурсів і нічого іншого. Мабуть, для нього це було б страшніше, ніж заточення до в'язниці чи смертна кара. Якщо говорити про те, що б нам хотілося – нам би хотілося чогось подібного", – сказав він.

Що відбувається в Росії: останні новини

  • У Москві побоюються нових рейдів до перевиборів Путіна. Аналітики ISW зазначать, що Росія використовує солдатів строкової служби для захисту свого кордону з Україною від обмежених вторгнень. Це пов'язано з небажанням Кремля перекидати сили далі від лінії фронту.
  • У легіоні "Свобода Росії" не виключають звільнення країни по частинах. "Новий прапор вже готовий". У селищі Тьоткіно проходить опитування про ймовірність автономії Курської області.
  • Добровольці заявили про намір йти на Москву за наявності достатніх сил. Але російська столиця – лише проміжна ціль.