У селі Тьоткіно з'явилися бюлетені із запитанням "Чи підтримуєте створення Курської автономної республіки?". З огляду на це, доброволець легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський сказав 24 Каналу, що не виключає того, що Росію звільнятимуть по шматках.

Дивіться також Обов'язково, – в легіоні "Свобода Росії" підтвердили намір йти на Москву

"А чому б і ні?! Новий прапор уже готовий – за моєю спиною. Власне, синьо-білий прапор – це російський триколор без кровавої червоної смуги. Цілком імовірно, що Росію будемо звільняти по шматочку. Чому б не почати з Тьоткіно? Такий розвиток подій не виключаю. Може, це запитання не сьогоднішнього дня, але в майбутньому на території Росії почнуться дуже серйозні революційні процеси, у ході яких регіони отримають свободу", – наголосив Олексій Барановський.

У Тьоткіно пропонують провести референдум/ росЗМІ

Рейд добровольців Росії: головне

  • 12 березня стало відомо про прорив кордону Росії добровольцями легіону "Свобода Росії", Російського добровольчого корпусу та "Сибірського батальйону". Повідомлялося про захід добровольців у Курській і Бєлгородській областях.
  • Пізніше стало відомо, що бійці взяли під контроль село Тьоткіно Курської області Росії. Пізніше інформацію було уточнено – бої за населений пункт тривають. На вечір 12 березня добровольці могли зайняти більш ніж 40 квадратних кілометрів російської території.
  • При цьому під час боїв із добровольцями, за даними росЗМІ, четверо військовослужбовців регулярної армії Росії загинули, близько 9 було поранено.